Demirdöküm Atron ve Nitromix Kombiye Tasarım Ödülü

GOOD DESIGN olarak dağıtılan dünyanın en çok prestije sahip endüstriyel tasarım ödüllerine bu sene Türkiye’den bir marka da kavuştu. Demirdöküm atron ve Nitromix seri markalı kombiler tasarım ödülü aldı.

Demirdöküm Atron ve Nitromix Kombiye Tasarım Ödülü

Demirdöküm Atron ve Nitromix Kombiye Tasarım Ödülü

   Endüstriyel tasarım alanında estetik, işlevsellik ve yenilikçi karakterlere sahip tasarımların ödüllendirilmesi için tam 62 yıldır dağıtılan Good Design tasarım ödülüne, tamamen Türk mühendislerin çalışmaları sonucunda ortaya çıkardıkları eserler olan atron ve nitromix kombilere ödül geldi.

      Kullanıcıya dönük oluşturduğu tasarım ve üretim felsefesine dayalı olarak, kullanışlı, yenilikçi ve işlevsel bakışı estetik kaygı ekleyerek harmanlayan Demirdöküm, geride bıraktığı 59 yıllık tecrübesi ile  güzel işler çıkarmaya devam ediyor. Hermetik ve yoğuşmalı serileri olan bu kombiler ülkemizde en çok satılan kombiler arasında yer alırken, Türkiye’nin her tarafına yayılmış servis ağı ile dikkat çekiyor.

    Malzeme kalitesi, modülasyon değerleri, verim ve tasarruf değerleri, enerji sınıfı, gaz harcama oranı, emniyet kontrolü, çalışma otomasyonu, eşanjör ömrü, yoğuşma kapasitesi gibi bir çok kriterlere sahip kombi cihazları doğalgaz ile ısınan bireysel sistem evlerimizde kalorifer peteklerimizi ısıtan ve sıcak kullanım suyu sağlayan cihazlardır.

     Artık rekabetin hızla arttığı ve çoğunluğu alman ve italyan olmak üzere birçok duvar tipi yoğuşmalı ve hermetik kombi markasının boy gösterdiği ülkemizde yerli markaların öne geçmesi bizi sevindirir. Bu anlamda ECA, Demirdöküm, Beko, Termodinamik, Ditro gibi ülkemiz kombi markalarının gelişmesi bizi sevindirceği gibi, kullanımı da geleceğimiz için daha faydalı olacaktır.

Yoğuşmalı Kombi Gitti Gidiyor

Tags: , , ,

No comments yet.

Bir Cevap Yazın